PÁLYÁZAT KERÜLT KIÍRÁSRA

2020. JÚLIUS 7. Hírek A HÖK hírei

Alulírott POTYONDI DORINA, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat elnökeként, a PTE EHÖK Alapszabályának megfelelően pályázatot írok ki

2020. évi pályázat

a következő pozíciókra:

• Kaposvári Képzési Központ: Sportreferens

(1) A PTE ETK HÖK Sportreferense az Egészségtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat Kaposvári Képzési Központ sportrendezvényeinek, programjainak színesítéséért, megtervezéséért, valamint a helyszíni lebonyolításért és koordinációért felelős hallgató.

A sportreferens kompetenciái:

• önálló munkavégzésre való képesség, proaktív személyiség
  • kreativitás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség, kapcsolatteremtő készség
  • rugalmasság

A feladatkörökről bővebb tájékoztatás kérhető a hok@etk.pte.hu e-mail címen.

(6) A választáson való indulás feltétele a pályázati kiírásnak megfelelő pályázat benyújtása.

• a jelentkezési lapot
  • a jelölt önéletrajzát
  • a jelölt motivációs levelét
  • a tanulmányi osztály által kiállított 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • valamint a pályázat minden leadott lapját (kivétel hallgatói jogviszony igazolás) a jelöltnek aláírással hitelesíteni szükséges

(8) A pályázatok benyújtásának és postai beérkezésének határideje: 2020. 08. 01. - 10:00

(9) A pályázatok leadásának helye postai úton a 7621 Pécs, Váradi Antal utca 4. (PTE ETK HÖK iroda) POTYONDI DORINA PTE ETK HÖK elnök nevére címezve.

(10) A pályázatok elektronikus úton, scannelve is benyújthatók a hok@etk.pte.hu e-mail címre küldve. Az e-mail tárgyában a megpályázott pozíciót megjelölni szükséges.

(11) Az ETK HÖK elnöke azon hazai és külhoni képzési helyeken köteles képzési központ alelnök, valamint
referensek kinevezésére, ahol a képzési hely – tárgyév októberében megadott statisztikai létszámadatok
szerinti – aktív hallgatói létszáma legalább 100 fő. (…)

(12) Azon pályázó kerülhet megbízásra, aki a jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújtott be, valamint részt vett a PTE ETK HÖK által felállított felvételi bizottság előtt történő szóbeli meghallgatáson és benyújtotta írásos pályamunkáját . A meghallgatás időpontjáról és az írásos pályamunka témájáról a jelentkezési lapon megadott e-mail címre küldünk értesítést.

(13) Bármely pályázati feltétel nem teljesülése a pályázat hiánypótlás nélküli elutasítását vonja maga után

POTYONDI Dorina s.k.
elnök