KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETING REFERENSI POZÍCIÓ PÁLYÁZHATÓ

2019. MÁJUS 6. Hírek A HÖK hírei

Alulírott POTYONDI DORINA, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat elnökeként, a PTE EHÖK Alapszabályának megfelelően pályázatot írok ki

2019. évi pályázat

a következő pozíciókra:

Pécsi Képzési Központ: Kommunikációs és marketing referens

(1) A PTE ETK HÖK Kommunikációs és marketing referense az Egészségtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat médiafelületeinek karbantartását végző, azok aktualitását biztosító hallgató.

A kommunikációs és marketingreferens kompetenciái:

• önálló munkavégzésre való képesség, proaktív személyiség
  • online médiafelületek gyakorlott használója (Facebook, Instagram)
  • kreativitás
  • kapcsolatteremtő képesség
  • nyitott, innovatív gondolkodás
  • rugalmasság

A feladatkörökről bővebb tájékoztatás kérhető a hok@etk.pte.hu e-mail címen.

(2) A választáson való indulás feltétele a pályázati kiírásnak megfelelő pályázat benyújtása.

• a jelentkezési lapot
  • a jelölt önéletrajzát
  • a jelölt motivációs levelét
  • a tanulmányi osztály által kiállított 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • valamint a pályázat minden leadott lapját (kivétel hallgatói jogviszony igazolás) a jelöltnek aláírással hitelesíteni szükséges

(4) A pályázatok benyújtásának és postai beérkezésének határideje: 2019. 05. 13. - 10:00

(5) A pályázatok leadásának helye személyesen, vagy postai úton a 7621 Pécs, Váradi Antal utca 4. (PTE ETK HÖK iroda) POTYONDI DORINA PTE ETK HÖK elnök nevére címezve.

(6) A pályázatok elektronikus úton, scannelve is benyújthatók a hok@etk.pte.hu e-mail címre küldve. Az e-mail tárgyában a megpályázott pozíciót megjelölni szükséges.

(7) Az ETK HÖK elnöke azon hazai és külhoni képzési helyeken köteles képzési központ alelnök, valamint
referensek kinevezésére, ahol a képzési hely – tárgyév októberében megadott statisztikai létszámadatok
szerinti – aktív hallgatói létszáma legalább 100 fő. (…)

(8) Azon pályázó kerülhet megbízásra, aki a jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújtott be, valamint részt vett a PTE ETK HÖK által felállított felvételi bizottság előtt történő szóbeli meghallgatáson és benyújtotta írásos pályamunkáját . A meghallgatás időpontjáról és az írásos pályamunka témájáról a jelentkezési lapon megadott e-mail címre küldünk értesítést.

(9) Bármely pályázati feltétel nem teljesülése a pályázat hiánypótlás nélküli elutasítását vonja maga után.

POTYONDI Dorina s.k.
Elnök