Pályázati kiírás-Hallgatói képviselő

2016. OKTÓBER 21. Hírek A HÖK hírei

Alulírott ELMER Diána, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat elnöke a PTE EHÖK Alapszabályának megfelelően az alábbiak szerint írom ki a...

2016. évi  pályázatát

a következő pozíciókra:

• Hallgatói képviselő

(1) A hallgatói képviselőket a kar hallgatói választják meg, titkos és közvetlen szavazással 1 évre. A választáson minden aktív hallgató választó és választható. Az ETK HÖK Küldöttgyűlésébe 100 hallgatónként minden képzési központból egy hallgatót kell delegálni.

(2) A hallgatói képviselők mandátuma 1 évre szól. A hallgatói képviselők mandátuma a szavazás lezárását és az eredmények közzétételét követően veszi kezdetét.

(3) A választáson való indulás feltétele a pályázati kiírásnak megfelelő pályázat benyújtása.

(4) A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a) a jelentkezési lapot
  • b) a jelölt önéletrajzát,
  • c) a jelölt motivációs levél,
  • d) tanulmányi osztály által kiállított 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • e) valamint a pályázat minden leadott lapját (kivétel a hallgatói jogviszony igazolása) aláírással hitelesíteni szükséges

(5)A pályázatok leadásának és beérkezésének határideje:

• 2016.10.21. 10:30-tól 2016.11.04. 10:30-ig
  • elbírálás ideje: 2016.11.04.

(6)A pályázatok leadásának helye személyesen vagy postai úton a 7621 Pécs, Szepesy Ignác u. 1-3 (PTE ETK HÖK iroda) Elmer Diána PTE ETK HÖK elnök nevére címezve.

(7)Azon pályázó kerülhet megválasztásra, aki a jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújtott be. Bármely pályázati feltétel nem teljesülése a pályázat hiánypótlás nélküli elutasítását vonja maga után.

(8) A választáson csak arra a jelöltre lehet szavazni, aki a választásokra történő jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújtott be.

(9) A szavazás 2016. november  7-én veszi kezdetét az alábbi ütemezés szerint, melynek során a választásra jogosult hallgatók közvetlenül és titkosan szavaznak.A választás addig tart, amíg a szavazásra jogosultak közül legalább 25%-a+ 1 fő érvényesen szavazott, de legalább 3 napig. Ütemterv a mozgóurnákra vonatkozóan:

• november 8. Pécs, Rét utcai tömb 1
  • november 7. Pécs, Vörösmarty úti tömb I