Kreatív kommunikációs munkatárs

2018. június 27. Hírek A HÖK hírei

Marketing, social media, PR, webdesign, kreativitás, szárnyalás, karrier, fizetés, egyetemista munkatársak, jó hangulat… Ha a Te szemeid is felcsillantak ezekre a szavakra, itt a helyed! Jelentkezz kreatív kommunikációs munkatársnak a PTE Karrier Irodába!

Feladatok:

• a Karrier Iroda szolgáltatásainak, rendezvényeinek kommunikációja

• a karrierszolgáltatások és az iroda ismertségének növelése a hallgatók körében kreatív kampányok keretében

• az iroda online kommunikációs csatornáinak (honlap, Facebook, Instagram, YouTube, hírlevél) folyamatos működtetése

• kapcsolattartás egyetemi szervezetekkel

• esetenként marketing célú szövegek, cikkek írása

Amit várunk:

• legyél PTE hallgató

• legyen hetente kb. 20 órád erre a munkára

• legyél olyan lelkes és motivált, mint mi

• tudj önállóan, határidőre dolgozni

• keresd mindig a megoldást

Amit adunk:

• alkotói tér az ötleteid megvalósításához

• kreatív légkör, lelkes csapat

• teljesen rugalmas munkaidő az órarendedhez alakítva

• hozzáadott érték a munkában: a hallgatótársaidat segítheted (több mint profitnövelés)

• személyes támogatás, mentorálás

• jövőbeli karrier-elképzelésed teljes körű támogatása: közvetlen, soron kívüli hozzáférés az iroda szolgáltatásaihoz és kapcsolatrendszeréhez

• gyakornoki fizetés: 25.000 Ft/hó (ha hosszú távon – egy félévnél hosszabb időre – velünk maradsz, akkor ez emelkedik)

Előnyt jelent:

• kommunikáció vagy marketing területen folytatott tanulmányok

• social media marketing területen szerzett tapasztalat

• aktív angol nyelvtudás (legyél képes egy angol nyelvű programról magyar összefoglalót írni)

Munkavégzés helye:

PTE Rektori Hivatal épülete

Pécs, Vasvári Pál u. 4.

Jelentkezés:

Önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címen:

karrieriroda@pte.hu

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 23. éjfél

Fontos: a pályázatok elbírálása folyamatos, tehát ha érdekel a munka, jelentkezz mielőbb!